Keresés

Üzenőfal

Utolsó üzenet: 2 hónap, 1 hét .
 • guest_6317: Volt FSV-sek jelentkezzetek! betanna@gmail.com Mindenkit szeretettel várok. Van Messenger felületünk is: FSV Kollégák néven
 • guest_6317: Köszönöm a volt FSV dolgozók találkozójáról a hírek, események fülön feltett elképzelést és kérést. Köszönöm, ha a szervezéssel kapcsolatban régi kollégáim segítenek, megadják saját elérhetőségüket, vagy akéár azookét, akikkel kapcsolatban vannak. Akik eddig csatlakoztak, nagy örömmel vették a kezdeményezésünket. Már 200 kolléga neve, többnek e-mail cím
 • Bakospek: Dunavarsányban üzemképes 400 nem-es sütőüzem családi házzal eladó. Érd: 06703302737
 • gyurcsi30: Fagyasztott pékáruk fóleg a leveles termékek fejlesztésében is nagy tapasztalattal rendelkezem.Keressenek bátran.+36306531320
 • gyurcsi30: Pékségeknek új tsvájci ill. ausztriai termékeket mutatnék a hejszinen telepiteném is teljes technológiával és folyamatos támogatással.+3630653120 gyurcsi30@freemail.hu
 • guest_2925: Kézműves édesipari műhely, bérgyártást vállal. 06-20 582 0128
 • guest_8050: Van valami betoltendő muka lehetöség
 • guest_5858: kösz csabap gépkönyv ügyben
 • Pataki Zoltan: Nemetorszagba pekmestelevelerl rendelkezö munkavallalot keresünk, teljes munkaidös nemet bejelentessel. jelentkezni a patakizoltan70@gmail.com e-mail cimre
 • csabap: Sütőipari gépek-dinasztia kiadó.Itt nézd meg!
 • csabap: Sütőipari gépek- dinasztia kiadó. Itt nézd meg!
 • guest_2081: gépkönyvet keresek rotációs kiflisodróhoz!
 • HORVATH A: Végleges csótányirtás garanciával, egyetlen színtelen, szagtalan kezeléssel, 14 sütőipari üzem referenciájával. Nem igaz, hogy nem kiirtható! Van megoldásunk. Komplett HACCP/IFS dokumentációval, hazai KFT. További infó: csotanykommando.hu, 70/666-44-77.
 • Kovács Zsolt: Egy bizonyos kenyérféleség üzemi előállítását célzó technológia leírás magyarról németre való precíz fordítását vállalja valaki? zsoltkovacs113@gmail.com
 • f_n_adrienn_whc: Kedves Tagok! Gyártástechnológus és telepvezető helyettes pozícióba keresek kollégát sütőipari ügyfelemhez. Részletek végett elérhetőség: +36306982464; franknagy.adrienn@whc.hu. A munkakörökről: http://goo.gl/oc7nqo és http://goo.gl/F4DLso oldalakon.
 • guest_5799: hali
 • Mattom: Cukrászati gyártó, minőségi, házi jellegű, kimért egyedi termékekkel viszonteladókat keres. Elsősorban Jász Nagykun Szolnok Megyéből. Érd: 06309925119
 • guest_7962: Nagy Zsuzsannak : Fel tettem
 • Nagy Zsuzsánna: Remek válasz az Index cikkére. Ezt kitehetnéd András a Facebookra is.
 • guest_9180: Pékségeknek segitek új termékek pl. burek előállitásában, pékek betanitásában, gyártmánylapok, anyagszükséglet elkészitésében, valamint nyomonkövetés, raktárkészlet lekisérésésére szükséges táblázatok kidolgozása. Új tehnológiák bevezetése. Elérhetőségem esterpetrovic@gmail.com vagy +381 63 8574535
 • guest_9180: Pékségekben uj termékek mint pl a burek megtanitom a tehnologiai folyamatot ,a termék elkészitését, anyagszükségletet,gyártmánylapot,a nyomonkövetéshez szükséges adatok renszerezését, raktárkövetést, uj termékek betanitását, folyamatos tehnol
 • guest_2709: Adel nevű felhasználónak: a felülírt címre nem lehetett küldeni. Itt az én elérhetőségem: chubby80@upcmail.hu várom válaszát deutsche backer
 • guest_3222: karlbeer@karlbeer.kom kérem hivjon a munkával kapcsoladban 0630 4150062
 • guest_3222: BESZÁLLITANÁNK 1 T ZÁRT DOBOZOS JÁRMÜVEL SANJUAN KFT .0630 4150062
 • guest_7593: Jelenlegi is működő kisüzemi pékség részére keresek olyan beszállítót, aki az alapanyagok beszállítása mellett a technológiák kialakításában is segítséget tud nyújtani. A tsandard termékek mellett egy prémium termékcsalád bevezetése is cél. Kapcsolatfelvétel: karlbeer@karlbeer.com Üdvözlettel, Karl Ákos
 • Adel_euJOBS: Németországba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező pékeket és cukrászokat. További kérdésekkel kérlek forduljanak hozzám az adel.orosz@eujobs.hu e-mail címen. Üdvözlettel: Orosz Adél
 • átlagvásÃ: Szombathely, Szűrcsapó u. 23. Zalaco üzlet 24-én karácsonykor 11:20-kor. Értem én, hogy nagyon kevés bérért vannak alkalmazva az eladók, és nem érdekeltek az értékesítésben, mert azt a kevés pénzt így is-úgy is hazaviszik ha végigbeszélgetik a napot akkor is, de a Zalaco megengedheti azt magának, hogy az eladó kinevesse gúnyosan a vevőt, aki beiglit akar venni (urambocs
 • guest_2627: Üdvözlöm! A guest 9222 kérdése csabap nevű felhasználótól. Békés megye
 • guest_9222: Helyileg hol?
 • guest_2627: Élelmiszertechnológus végzettségű, sütőüzemi tapasztalatú. Pályázati tanácsadással foglalkoztam. Képesítés: sütő szak, bérügyintéző. Tevékenység: pékség, biztosítás. Várom érdeklődését!Galéria

Szaklap

Az Agrármarketing Centrum nyílt pályázati felhívása a hagyományos eljárással készülő sütőipari termékek népszerűsítésére.
2010. Május 28. Péntek, 10:07

altAz Agrármarketing Centrum nyílt pályázati felhívást tesz közzé a 2010. évi közösségi agrármarketing program keretében a hagyományos eljárással készülő sütőipari termékek népszerűsítésének támogatására.
A támogatás célja a hazai sütőipari ágazat hagyományos sütőipari termékek népszerűsítésére irányuló marketingtevékenységének segítése, a fogyasztói tudatosság növelése az egészséges sütőipari termékek vásárlására.

A pályázatok beérkezésének határideje: 2010. május 25.
A pályázatok elbírálási határideje: 2010.május 26.
A pályázók médiaterveihez  tervezési és megvalósítási együttműködést ajánl a SÜTŐIPAROSOK, PÉKEK szaklap szerkesztősége.

 
A támogatás igénybevételének feltételei

Támogatott szolgáltatás igénybevételére jogosult:
                -az a mezőgazdasági termék előállításával, feldolgozásával és értékesítésével foglalkozó természetes személy, jogi személy vagy jogi személyiség nélküli gazdasági társaság, aki vagy amely megfelel a Bizottság 70/2001/EK rendeletében, valamint az azt módosító 364/2004/EK rendelet I. mellékletében meghatározott a mikro-, kis- és középvállalkozások Bizottság által elfogadott meghatározásának, 2007. évi XVII. sz. törvény szerinti regisztrációs kötelezettségének eleget tett .

               -az a természetes személy, jogi személy vagy jogi személyiséggel nem rendelkező egyéb szervezet amely
                                             • - a 2007. évi XVII. sz. törvény szerinti ún. regisztrációs kötelezettségének eleget tett,
                                             • - nem áll csőd- és felszámolási-, vagy végelszámolási, magánszemély esetében gazdálkodási tevékenységével összefüggő végrehajtási eljárás alatt,
                                             • - nincs lejárt adó-, vám-, egészség-, nyugdíj-, társadalombiztosítási járulék tartozása,
                                             • - nincs költségvetési támogatás jogosulatlan igénybevétele miatt jogerős határozattal megállapított köztartozása
                                             • - A pályázat tárgyához kapcsolódóan a sütőipari ágazatot képviselő szakmai szervezet igazolja a /pályázó/ megfelelő reprezentativitását."

Az AMC felhívja a pályázók figyelmét arra, hogy a támogatás igénybevételének feltétele még, hogy a támogató nevét és logóját a támogatott minden általa igénybevett megjelenési (hirdetési) felületen köteles feltüntetni.Felhívja a figyelmet arra, hogy támogatásban kizárólag olyan pályázó részesíthető, aki a jelen felhívásban, valamint a vonatkozó jogszabályokban megjelölt minden feltételnek, követelménynek és kötelezettségnek maradéktalanul megfelel.
 
A pályázat tartalmi és formai követelményei:

A benyújtott pályázati anyagnak tartalmaznia kell a támogatni kívánt célt és annak indoklását, a megvalósítás tervezett módját, részletes költségkalkulációt, az igényelt támogatás összegét, valamint a program várható eredményét.
A pályázat I. II. III. IV. és V. sz. mellékleteit kell benyújtani 1 eredeti és 2 másolati példányban.
 
 
Támogatásban részesíthető tevékenységek:
 
•Nem támogatható kulturális program, művészek fellépti díja, valamint kulturális műsorhoz kapcsolódó egyéb tevékenység. Nem számolható el olyan költség, amely a vonatkozó jogszabályok szerint „természetbeni juttatásnak" minősül.
•A támogatható tevékenységek meghatározása:
                               - A hazai sütőipari termékek fogyasztói szokásainak felmérése, piackutatás készítése és a sütőipari ágazat marketingstratégiájának kidolgozása,
                               - Hagyományos eljárással, adalékanyagmentesen készített sütőipari termékek (pl. kenyér, kifli, zsömle) népszerűsítésére irányuló reklámtevékenység: sajtóhirdetések közzététele, fogyasztói kiadvány készítése, óriásplakátok gyártása és kihelyezése, rádióreklám készítése, sugárzása, ismeretterjesztő TV műsorokban való PR megjelenések szervezése szakértők bevonásával stb.

Pályázó pályázata benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a támogatásból megvalósuló piackutatási jelentést Támogató korlátozott felhasználási joggal, - nevezetesen: Támogató azt tevékenysége körében felhasználhatja, és azt közzéteheti - megszerezze.
 
 
A pályázatok benyújtásának helye, határideje és módja:

                A pályázatok benyújtásának helye: Agrármarketing Centrum 1042 Budapest, Árpád út 51-53.
                                                                                                                 Levélcím: 1325 Budapest, Pf. 340.
                A pályázat meghirdetésének ideje: 2010. április 23.
                A pályázatok beérkezésének határideje: 2010. május 25.

               A pályázatok benyújtásának módja: Kizárólag postai úton, és a postai feladást követő napon elektronikus formában is a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.   e-mail címre történő megküldéssel.
 
 
A támogatások jellege és mértéke:

               A támogatás jellege és mértéke: vissza nem térítendő, utófinanszírozású 100%-os támogatás.
               A támogatást támogatott szolgáltatás formájában kell nyújtani, nem tartalmazhat a termelőknek adott közvetlen kifizetést.
               Kizárólag a pályázat meghirdetése után keletkezett költségek számolhatóak el, azzal, hogy pályázó - saját kockázatára, a jelen pályázati felhívásban és a vonatkozó jogszabályokban meghatározott módon - jogosult megkezdeni a pályázat tárgyát képező tevékenységeket.
 
Formai követelmények:

             1. A teljes pályázatot, annak minden mellékletét folyamatos lapszámozással és kézjeggyel (szignóval) kell ellátni. A pályázatot roncsolásmentesen, nem bontható kötésben kell benyújtani. A pályázatot tartalmazó zárt borítékon a pályázat címét fel kell tüntetni. A roncsolásmentes, nem bontható kötés feltételezi a pályázatok összefűzését is. Az összefűzés bármilyen zsinórral elvégezhető, a végén leragasztva, szignóval ellátva.
            2. Pályázó a benyújtási határidőt követő napon köteles a pályázat anyagát elektronikus formában a megadott e-mail címre is elküldeni.
           3. Hiánypótlásra van lehetőség.

A pályázathoz az alábbi mellékleteket kell csatolni:
          • Természetes személy esetén a személyazonosításra alkalmas okmánya, oktatási intézmény esetén az alapító okirat fénymásolata, itt fel nem sorolt más személy esetén a létrehozását tanúsító okirat fénymásolata, (gazdasági társaság és társadalmi szervezet esetén nyilvános adatbázisból hozzáférhető a cégkivonat illetőleg bírósági nyilvántartásba vétel igazolására szolgáló okirat), fizetési számlájáról (bankszámlájáról) szóló igazolás
         •A képviseletre jogosult személy aláírási címpéldánya
         •ún.MVH regisztrációs igazolás másolata
         •A pályázati felhívás mellékletét képező nyomtatványon nyilatkozik:
                                   • - a pályázó adószámáról, statisztikai számjeléről,
                                   • - hogy pályázónak adó-, illeték-, járulék-, vagy vámtartozása nincs, és a támogatás folyósítója e nyilatkozat valóságtartalmának ellenőrzését kérheti,
                                  • - hogy pályázó ellen végrehajtási eljárás nincs folyamatban,
                                  • - hogy a rendezett munkaügyi kapcsolatoknak megfelel - amennyiben foglalkoztatásra irányuló jogviszony keretében Magyarországon munkavállalót foglalkoztat,
                                 • - hogy ÁFA visszaigénylést érvényesít-e
                                 • - hogy a pályázatban foglalt adatok, dokumentációk, információk helytállóak,
                                 • - hogy tudomásul veszi, hogy a támogatás rendeltetésszerű felhasználásának jogszabályban, illetve a pályázatban meghatározott ellenőrzését az AMC végzi,
                                • - hogy a megjelölt cél megvalósítására a tárgyévben milyen egyéb jogcímű és összegű közösségi, költségvetési vagy önkormányzati támogatásban részesült (ugyanazon költségekre vonatkozóan a különböző forrásból igénybe vett összesített támogatások mértéke nem haladhatja meg a 100 százalékot),
                               • - hogy a 2007.évi CLXXXI.tv.-ben foglalt összeférhetetlenségi körülmények esetében nem állnak fenn, illetve azokat a jogszabály szerint megszüntette
                               • - hogy támogatott a támogatás felhasználása során - amennyiben a jogszabály így rendelkezik - a 2003.évi CXXIX.törvény rendelkezései alapján jár el.
 
A pályázatok elbírálásának rendje, határideje, a bírálat szempontjai:

                                 A pályázatok elbírálását a miniszter által felkért 3 fős testület végzi.
                                 A pályázatokkal kapcsolatos döntést - a benyújtásra előírt határidő lejártát követő 30 napon belül, a szakértői testület által felállított rangsor alapján - az AMC hozza meg.
                                A pályázatok elbírálásakor kizárólag szakmai tényezők a meghatározók, ami alapján nyilvánvaló a sikeres és színvonalas megrendezés.
                                A pályázatok elbírálási határideje: 2010.május 26.
                                A pályázat elbírálásával kapcsolatos döntés elleni jogorvoslat lehetőségét a 66/2008. (V.16.) FVM rendelet 7.§ (6) bek-e tartalmazza.
 
A pályázattal kapcsolatban információt ad: Kutasy Gabriella, témafelelős Tel: 06-1-450-8850, Email: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
 
 
 
 
 
Webdesign: IRQ