Keresés

Üzenőfal

Utolsó üzenet: 2 hónap, 1 hét .
 • guest_6317: Volt FSV-sek jelentkezzetek! betanna@gmail.com Mindenkit szeretettel várok. Van Messenger felületünk is: FSV Kollégák néven
 • guest_6317: Köszönöm a volt FSV dolgozók találkozójáról a hírek, események fülön feltett elképzelést és kérést. Köszönöm, ha a szervezéssel kapcsolatban régi kollégáim segítenek, megadják saját elérhetőségüket, vagy akéár azookét, akikkel kapcsolatban vannak. Akik eddig csatlakoztak, nagy örömmel vették a kezdeményezésünket. Már 200 kolléga neve, többnek e-mail cím
 • Bakospek: Dunavarsányban üzemképes 400 nem-es sütőüzem családi házzal eladó. Érd: 06703302737
 • gyurcsi30: Fagyasztott pékáruk fóleg a leveles termékek fejlesztésében is nagy tapasztalattal rendelkezem.Keressenek bátran.+36306531320
 • gyurcsi30: Pékségeknek új tsvájci ill. ausztriai termékeket mutatnék a hejszinen telepiteném is teljes technológiával és folyamatos támogatással.+3630653120 gyurcsi30@freemail.hu
 • guest_2925: Kézműves édesipari műhely, bérgyártást vállal. 06-20 582 0128
 • guest_8050: Van valami betoltendő muka lehetöség
 • guest_5858: kösz csabap gépkönyv ügyben
 • Pataki Zoltan: Nemetorszagba pekmestelevelerl rendelkezö munkavallalot keresünk, teljes munkaidös nemet bejelentessel. jelentkezni a patakizoltan70@gmail.com e-mail cimre
 • csabap: Sütőipari gépek-dinasztia kiadó.Itt nézd meg!
 • csabap: Sütőipari gépek- dinasztia kiadó. Itt nézd meg!
 • guest_2081: gépkönyvet keresek rotációs kiflisodróhoz!
 • HORVATH A: Végleges csótányirtás garanciával, egyetlen színtelen, szagtalan kezeléssel, 14 sütőipari üzem referenciájával. Nem igaz, hogy nem kiirtható! Van megoldásunk. Komplett HACCP/IFS dokumentációval, hazai KFT. További infó: csotanykommando.hu, 70/666-44-77.
 • Kovács Zsolt: Egy bizonyos kenyérféleség üzemi előállítását célzó technológia leírás magyarról németre való precíz fordítását vállalja valaki? zsoltkovacs113@gmail.com
 • f_n_adrienn_whc: Kedves Tagok! Gyártástechnológus és telepvezető helyettes pozícióba keresek kollégát sütőipari ügyfelemhez. Részletek végett elérhetőség: +36306982464; franknagy.adrienn@whc.hu. A munkakörökről: http://goo.gl/oc7nqo és http://goo.gl/F4DLso oldalakon.
 • guest_5799: hali
 • Mattom: Cukrászati gyártó, minőségi, házi jellegű, kimért egyedi termékekkel viszonteladókat keres. Elsősorban Jász Nagykun Szolnok Megyéből. Érd: 06309925119
 • guest_7962: Nagy Zsuzsannak : Fel tettem
 • Nagy Zsuzsánna: Remek válasz az Index cikkére. Ezt kitehetnéd András a Facebookra is.
 • guest_9180: Pékségeknek segitek új termékek pl. burek előállitásában, pékek betanitásában, gyártmánylapok, anyagszükséglet elkészitésében, valamint nyomonkövetés, raktárkészlet lekisérésésére szükséges táblázatok kidolgozása. Új tehnológiák bevezetése. Elérhetőségem esterpetrovic@gmail.com vagy +381 63 8574535
 • guest_9180: Pékségekben uj termékek mint pl a burek megtanitom a tehnologiai folyamatot ,a termék elkészitését, anyagszükségletet,gyártmánylapot,a nyomonkövetéshez szükséges adatok renszerezését, raktárkövetést, uj termékek betanitását, folyamatos tehnol
 • guest_2709: Adel nevű felhasználónak: a felülírt címre nem lehetett küldeni. Itt az én elérhetőségem: chubby80@upcmail.hu várom válaszát deutsche backer
 • guest_3222: karlbeer@karlbeer.kom kérem hivjon a munkával kapcsoladban 0630 4150062
 • guest_3222: BESZÁLLITANÁNK 1 T ZÁRT DOBOZOS JÁRMÜVEL SANJUAN KFT .0630 4150062
 • guest_7593: Jelenlegi is működő kisüzemi pékség részére keresek olyan beszállítót, aki az alapanyagok beszállítása mellett a technológiák kialakításában is segítséget tud nyújtani. A tsandard termékek mellett egy prémium termékcsalád bevezetése is cél. Kapcsolatfelvétel: karlbeer@karlbeer.com Üdvözlettel, Karl Ákos
 • Adel_euJOBS: Németországba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező pékeket és cukrászokat. További kérdésekkel kérlek forduljanak hozzám az adel.orosz@eujobs.hu e-mail címen. Üdvözlettel: Orosz Adél
 • átlagvásÃ: Szombathely, Szűrcsapó u. 23. Zalaco üzlet 24-én karácsonykor 11:20-kor. Értem én, hogy nagyon kevés bérért vannak alkalmazva az eladók, és nem érdekeltek az értékesítésben, mert azt a kevés pénzt így is-úgy is hazaviszik ha végigbeszélgetik a napot akkor is, de a Zalaco megengedheti azt magának, hogy az eladó kinevesse gúnyosan a vevőt, aki beiglit akar venni (urambocs
 • guest_2627: Üdvözlöm! A guest 9222 kérdése csabap nevű felhasználótól. Békés megye
 • guest_9222: Helyileg hol?
 • guest_2627: Élelmiszertechnológus végzettségű, sütőüzemi tapasztalatú. Pályázati tanácsadással foglalkoztam. Képesítés: sütő szak, bérügyintéző. Tevékenység: pékség, biztosítás. Várom érdeklődését!Galéria

Szaklap

A Villa Bagatelle-családi vállalkozás
2011. Február 09. Szerda, 12:34

alt1929-ben a Szent Rókus Gyógyszertár tulajdonosa villát épített Budapesten, a Németvölgyi úton.  2010-től egy különleges vállalkozás ad új szellemiséget a felújított épületnek. A villa földszintjén levő pékboltban saját pékségükben készült kenyereket és péksüteményeket árulnak, az első emeleten található kávéház saját cukrászsüteményekkel és bisztrómenüvel áll a fogyasztók rendelkezésére. A második emeleten exkluzív lakberendezési üzlet kapott helyet.

A Villa Bagatelle családi vállalkozás – Wirtz Albrecht közgazdász és felesége Wirtz Ágnes művészettörténész közös álma. Ahhoz, hogy minden kenyér, sütemény, minden csésze kávé és minden ajándéktárgy a Villa Bagatelle-ben a kíváló minőség, kényelmes elegancia, figyelmesség és az otthonosság megnyilvánulása legyen, tapasztalt szakemberekből álló csapatot állítottak össze.

altAz alsó szinten található Brót Pékség kézműves hangulatot áraszt, a meleg faanyagok, a családi örökségből származó meisseni porcelánok és fotók díszítik a falakat. Csák László pékmester dolgozott már Franciaországban, Németországban és Ausztriában is. A pékáruk nem tartalmaznak adalékot, vegyszert, a kenyerek csak kovászból, lisztből, sóból és vízből állnak, „kőkemencében” sülnek. A péksütemények alapanyaga a friss vaj, tejszín, túró, gyümölcs és nádcukor. A pékáruk elkészítéséhez nem használnak gépeket sem, minden kézzel készül, ennek köszönhetően pedig kis mennyiségben, lassan készülnek, érlelődnek a minőségi termékek.
A felső szinten található kávézó első látásra kicsinek tűnik, és pontosan ezért olyan otthonos. A fehér szín uralta szobában a natúr fa és a halványlila árnyalatok teszik otthonosabbá a teret. A külső terasz mellett található még egy hangulatos, üvegajtóval elválasztott "télikert" is, amelyben fehér, fonott székekben teázhatnak a vendégek, a mellette található nagy könyvespolc-tálaló funkciójú beépített bútor uralja a teret és ellensúlyozza a modernséget.alt

A polcokon jól megférnek egymással a Ralph Lauren Home ajándéktárgyak, Krúdy köteteivel, vagy a Szép versek sorozatával. A beépített kandalló tovább növeli a családias hangulatot, előtte részletesen kidolgozott apró gyermekbútorok mutatják, hogy az apróbbakat is szívesen várják. Az ízlésesen kirakott, gyönyörű üvegtálalókon friss sütemények sorakoznak, amelyekhez finom bécsi kávét és teát lehet rendelni. Minden apró ezüsttálcákon, fehér-levendula színű porcelánban érkezik. A bisztró jelleget a mindennap megújuló déli menü képviseli.
A felső szinten található apró kis üzlethelyiségbe egy szűk, angolos stílusú falépcső vezet fel, vastag bézs, süppedős szőnyeggel.. Az üzletben sokféle apróság található, lakástextíliáktól kezdve a noteszeken át a hűtőmágnesekig, de vásárolható itt Ralph Lauren Home kollekciója, a francia Garnier Thiebault cég színes lakástextíliái, a Villa Bagatelle saját ólomkristálykészlete és a százhúsz éves, Buenos Aires-i Lappas luxusmárka ezüst- és bőrműves tárgyai is.

 alt

 

 
Webdesign: IRQ