Keresés

Üzenőfal

Utolsó üzenet: 2 hónap, 1 hét .
 • guest_6317: Volt FSV-sek jelentkezzetek! betanna@gmail.com Mindenkit szeretettel várok. Van Messenger felületünk is: FSV Kollégák néven
 • guest_6317: Köszönöm a volt FSV dolgozók találkozójáról a hírek, események fülön feltett elképzelést és kérést. Köszönöm, ha a szervezéssel kapcsolatban régi kollégáim segítenek, megadják saját elérhetőségüket, vagy akéár azookét, akikkel kapcsolatban vannak. Akik eddig csatlakoztak, nagy örömmel vették a kezdeményezésünket. Már 200 kolléga neve, többnek e-mail cím
 • Bakospek: Dunavarsányban üzemképes 400 nem-es sütőüzem családi házzal eladó. Érd: 06703302737
 • gyurcsi30: Fagyasztott pékáruk fóleg a leveles termékek fejlesztésében is nagy tapasztalattal rendelkezem.Keressenek bátran.+36306531320
 • gyurcsi30: Pékségeknek új tsvájci ill. ausztriai termékeket mutatnék a hejszinen telepiteném is teljes technológiával és folyamatos támogatással.+3630653120 gyurcsi30@freemail.hu
 • guest_2925: Kézműves édesipari műhely, bérgyártást vállal. 06-20 582 0128
 • guest_8050: Van valami betoltendő muka lehetöség
 • guest_5858: kösz csabap gépkönyv ügyben
 • Pataki Zoltan: Nemetorszagba pekmestelevelerl rendelkezö munkavallalot keresünk, teljes munkaidös nemet bejelentessel. jelentkezni a patakizoltan70@gmail.com e-mail cimre
 • csabap: Sütőipari gépek-dinasztia kiadó.Itt nézd meg!
 • csabap: Sütőipari gépek- dinasztia kiadó. Itt nézd meg!
 • guest_2081: gépkönyvet keresek rotációs kiflisodróhoz!
 • HORVATH A: Végleges csótányirtás garanciával, egyetlen színtelen, szagtalan kezeléssel, 14 sütőipari üzem referenciájával. Nem igaz, hogy nem kiirtható! Van megoldásunk. Komplett HACCP/IFS dokumentációval, hazai KFT. További infó: csotanykommando.hu, 70/666-44-77.
 • Kovács Zsolt: Egy bizonyos kenyérféleség üzemi előállítását célzó technológia leírás magyarról németre való precíz fordítását vállalja valaki? zsoltkovacs113@gmail.com
 • f_n_adrienn_whc: Kedves Tagok! Gyártástechnológus és telepvezető helyettes pozícióba keresek kollégát sütőipari ügyfelemhez. Részletek végett elérhetőség: +36306982464; franknagy.adrienn@whc.hu. A munkakörökről: http://goo.gl/oc7nqo és http://goo.gl/F4DLso oldalakon.
 • guest_5799: hali
 • Mattom: Cukrászati gyártó, minőségi, házi jellegű, kimért egyedi termékekkel viszonteladókat keres. Elsősorban Jász Nagykun Szolnok Megyéből. Érd: 06309925119
 • guest_7962: Nagy Zsuzsannak : Fel tettem
 • Nagy Zsuzsánna: Remek válasz az Index cikkére. Ezt kitehetnéd András a Facebookra is.
 • guest_9180: Pékségeknek segitek új termékek pl. burek előállitásában, pékek betanitásában, gyártmánylapok, anyagszükséglet elkészitésében, valamint nyomonkövetés, raktárkészlet lekisérésésére szükséges táblázatok kidolgozása. Új tehnológiák bevezetése. Elérhetőségem esterpetrovic@gmail.com vagy +381 63 8574535
 • guest_9180: Pékségekben uj termékek mint pl a burek megtanitom a tehnologiai folyamatot ,a termék elkészitését, anyagszükségletet,gyártmánylapot,a nyomonkövetéshez szükséges adatok renszerezését, raktárkövetést, uj termékek betanitását, folyamatos tehnol
 • guest_2709: Adel nevű felhasználónak: a felülírt címre nem lehetett küldeni. Itt az én elérhetőségem: chubby80@upcmail.hu várom válaszát deutsche backer
 • guest_3222: karlbeer@karlbeer.kom kérem hivjon a munkával kapcsoladban 0630 4150062
 • guest_3222: BESZÁLLITANÁNK 1 T ZÁRT DOBOZOS JÁRMÜVEL SANJUAN KFT .0630 4150062
 • guest_7593: Jelenlegi is működő kisüzemi pékség részére keresek olyan beszállítót, aki az alapanyagok beszállítása mellett a technológiák kialakításában is segítséget tud nyújtani. A tsandard termékek mellett egy prémium termékcsalád bevezetése is cél. Kapcsolatfelvétel: karlbeer@karlbeer.com Üdvözlettel, Karl Ákos
 • Adel_euJOBS: Németországba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező pékeket és cukrászokat. További kérdésekkel kérlek forduljanak hozzám az adel.orosz@eujobs.hu e-mail címen. Üdvözlettel: Orosz Adél
 • átlagvásÃ: Szombathely, Szűrcsapó u. 23. Zalaco üzlet 24-én karácsonykor 11:20-kor. Értem én, hogy nagyon kevés bérért vannak alkalmazva az eladók, és nem érdekeltek az értékesítésben, mert azt a kevés pénzt így is-úgy is hazaviszik ha végigbeszélgetik a napot akkor is, de a Zalaco megengedheti azt magának, hogy az eladó kinevesse gúnyosan a vevőt, aki beiglit akar venni (urambocs
 • guest_2627: Üdvözlöm! A guest 9222 kérdése csabap nevű felhasználótól. Békés megye
 • guest_9222: Helyileg hol?
 • guest_2627: Élelmiszertechnológus végzettségű, sütőüzemi tapasztalatú. Pályázati tanácsadással foglalkoztam. Képesítés: sütő szak, bérügyintéző. Tevékenység: pékség, biztosítás. Várom érdeklődését!Galéria

Szaklap

Pályázati felhívás a Magyar Kézműves Remek elismerő cím elnyerésére
2016. Június 12. Vasárnap, 08:12

altA Magyar Kereskedelmi és Iparkamara egyfordulós pályázatot hirdet a „MAGYAR KÉZMŰVES REMEK” elismerő cím elnyerésére. A pályázat határideje:  2016. szeptember 2. Az élelmiszeripari jellegű pályázatokat külön kategóriában díjazzák. Az idei Magyar Kézműves Remek eredményhirdetésének és kiállításának időpontja várhatóan 2016. szeptember 21-25. között lesz. A kiállítást – az ünnepélyes megnyitót követően–a nagyközönség több napon át látogathatja.

A pályázat célja a magyar kézművesség értékeinek és mestereinek elismerése mellett a minőségi kézműipari termékek bemutatása, a hazai és külföldi fogyasztók orientálása, a magyar termékek jó hírének öregbítése. Szükséges a magyar kézműiparban a hagyományőrző vállalkozói kultúra elmélyítése, a kézműves szakma rangjának emelése, a magyar kézművesség turisztikai kínálatának gazdagítása, és a népi kézműves mesterségek hagyományainak továbbéltetése.

A pályázat tárgyát képező termékek köre a kézműipari foglalkozás keretében (építőiparban; fémiparban; faiparban; ruházat, textil- és bőriparban; élelmiszeriparban; üveg-, papír-, kerámia- és egyéb iparban) készített termék, amelyet Magyarországon állítottak elő. A kiírók várják azok jelentkezését, akik valamely hagyományos funkciót, feladatkört ellátó – szakmai, mesterségbeli és esztétikai értékekkel bíró,- technikai, technológiai, formai újdonságokat tartalmazó, népművészeti hagyományokat hűen őrző minőségi kézműipari termékeket állítanak elő. Klasszikus képzőművészeti alkotások nem tartoznak a kiírás témakörébe.

Minden természetes és jogi személy, jogi személyiség nélküli gazdasági társaság, egyéni vállalkozó, művészi kézműves, iparművész, pályázhat aki/amely a pályázatban kiírt terméket állít elő. Amennyiben a pályázó cégbejegyzésre kötelezett gazdálkodó szervezet vagy egyéni vállalkozó, szerepelnie kell a kamarai nyilvántartásban, vagy igazolnia kell, hogy ilyen kötelezettsége nincs.

Egy pályázó évente maximum két pályázatot nyújthat be Egy pályázatban egy termék vagy termékcsalád szerepelhet, összetartozó tárgyak együttese egy termékcsaládnak számít. A pályázat beadásával a pályázó teljes egészében tudomásul veszi és elfogadja a mellékelt pályázati felhívásban foglaltakat.

A sikeres pályázat előfeltétele a megadott határidőig a mellékelt pályázati adatlap kitöltése és elektronikus beküldése, valamint a nevezési díj megfizetése.

 A pályázat nevezési díja:

·         a területi kereskedelmi és iparkamarák tagjainak ingyenes

·         a területi kereskedelmi és iparkamaráknál kötelezően regisztrált pályázóknak 5.000 Ft + áfa

·         további pályázóknak: 10.000 Ft + áfa

A nevezési díjat, benyújtott pályázatonként a jelentkezési határidőn belül, - legkésőbb 2016. augusztus 15-ig - kell befizetni a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara bankszámlájára átutalással vagy postai csekken. Átutalás esetén kedvezményezett neve: Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Bankszámla száma: 10300002-20373432-00003285 (MKB Bank). Megjegyzés rovatba be kell írni: „Magyar Kézműves Remek”.

 A pályázatokat a kiíró által felkért bizottság bírálja el és dönt a díjak odaítéléséről. . Amennyiben az összetartozó tárgyakat a pályázó külön pályázatként nyújtja be, a bizottságnak joga van ezeket összevonni.

Élelmiszeripari termékek pályáztatása esetében a zsűri részére a pályázónak biztosítania kell a minőség ellenőrzése érdekében „kóstoló” lehetőségét, valamint a termék összetételének leírását. A pályázat benyújtásánál egyértelműen meg kell jelölni és elkülöníteni a pályaművet, a „kóstolót” és az esetleges dekorációt.

A bizottság döntése ellen fellebbezésnek helye nincs, a zsűrizésről készült jegyzőkönyv tartalma nem nyilvános. A döntés az ünnepélyes eredményhirdetés előtt nem megismerhető, továbbá a pályaművet beadása után nem lehet visszavonni, sem kiállítását megtagadni.

 A bírálóbizottság által legkiemelkedőbbnek ítélt termékek/termékcsaládok elnyerik a „MAGYAR KÉZMŰVES REMEK” elismerő címet, amelyet az MKR emblémájával díszített kitüntető oklevél tanúsít. Ezen felül a díjazottak számára az egyes területi kamarák további díjazást/különdíjat ajánlhatnak fel.

 A „MAGYAR KÉZMŰVES REMEK” elismerő címet elnyert terméket/termékcsaládot, az adományozó ellenőrizheti, és ha az/azok minősége nem felel meg a díj odaítélésekor benyújtott termék minőségének, körének, a „MAGYAR KÉZMŰVES REMEK” cím nyilvánosan visszavonható.

 A pályázattal kapcsolatban felvilágosítást nyújtanak a területi kereskedelmi és iparkamarák és a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Közgazdasági Igazgatósága

Kontaktszemély: Kovács Judit, szakreferens, a Kézműipari Kollégium titkára

telefon: 474-5191; fax: 474-5197,

e-mail cím: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. ).

Mellékeljük a pályázati felhívást és a pályázati adatlapot.

 
Webdesign: IRQ