Keresés

Üzenőfal

Utolsó üzenet: 2 hónap, 1 hét .
 • guest_6317: Volt FSV-sek jelentkezzetek! betanna@gmail.com Mindenkit szeretettel várok. Van Messenger felületünk is: FSV Kollégák néven
 • guest_6317: Köszönöm a volt FSV dolgozók találkozójáról a hírek, események fülön feltett elképzelést és kérést. Köszönöm, ha a szervezéssel kapcsolatban régi kollégáim segítenek, megadják saját elérhetőségüket, vagy akéár azookét, akikkel kapcsolatban vannak. Akik eddig csatlakoztak, nagy örömmel vették a kezdeményezésünket. Már 200 kolléga neve, többnek e-mail cím
 • Bakospek: Dunavarsányban üzemképes 400 nem-es sütőüzem családi házzal eladó. Érd: 06703302737
 • gyurcsi30: Fagyasztott pékáruk fóleg a leveles termékek fejlesztésében is nagy tapasztalattal rendelkezem.Keressenek bátran.+36306531320
 • gyurcsi30: Pékségeknek új tsvájci ill. ausztriai termékeket mutatnék a hejszinen telepiteném is teljes technológiával és folyamatos támogatással.+3630653120 gyurcsi30@freemail.hu
 • guest_2925: Kézműves édesipari műhely, bérgyártást vállal. 06-20 582 0128
 • guest_8050: Van valami betoltendő muka lehetöség
 • guest_5858: kösz csabap gépkönyv ügyben
 • Pataki Zoltan: Nemetorszagba pekmestelevelerl rendelkezö munkavallalot keresünk, teljes munkaidös nemet bejelentessel. jelentkezni a patakizoltan70@gmail.com e-mail cimre
 • csabap: Sütőipari gépek-dinasztia kiadó.Itt nézd meg!
 • csabap: Sütőipari gépek- dinasztia kiadó. Itt nézd meg!
 • guest_2081: gépkönyvet keresek rotációs kiflisodróhoz!
 • HORVATH A: Végleges csótányirtás garanciával, egyetlen színtelen, szagtalan kezeléssel, 14 sütőipari üzem referenciájával. Nem igaz, hogy nem kiirtható! Van megoldásunk. Komplett HACCP/IFS dokumentációval, hazai KFT. További infó: csotanykommando.hu, 70/666-44-77.
 • Kovács Zsolt: Egy bizonyos kenyérféleség üzemi előállítását célzó technológia leírás magyarról németre való precíz fordítását vállalja valaki? zsoltkovacs113@gmail.com
 • f_n_adrienn_whc: Kedves Tagok! Gyártástechnológus és telepvezető helyettes pozícióba keresek kollégát sütőipari ügyfelemhez. Részletek végett elérhetőség: +36306982464; franknagy.adrienn@whc.hu. A munkakörökről: http://goo.gl/oc7nqo és http://goo.gl/F4DLso oldalakon.
 • guest_5799: hali
 • Mattom: Cukrászati gyártó, minőségi, házi jellegű, kimért egyedi termékekkel viszonteladókat keres. Elsősorban Jász Nagykun Szolnok Megyéből. Érd: 06309925119
 • guest_7962: Nagy Zsuzsannak : Fel tettem
 • Nagy Zsuzsánna: Remek válasz az Index cikkére. Ezt kitehetnéd András a Facebookra is.
 • guest_9180: Pékségeknek segitek új termékek pl. burek előállitásában, pékek betanitásában, gyártmánylapok, anyagszükséglet elkészitésében, valamint nyomonkövetés, raktárkészlet lekisérésésére szükséges táblázatok kidolgozása. Új tehnológiák bevezetése. Elérhetőségem esterpetrovic@gmail.com vagy +381 63 8574535
 • guest_9180: Pékségekben uj termékek mint pl a burek megtanitom a tehnologiai folyamatot ,a termék elkészitését, anyagszükségletet,gyártmánylapot,a nyomonkövetéshez szükséges adatok renszerezését, raktárkövetést, uj termékek betanitását, folyamatos tehnol
 • guest_2709: Adel nevű felhasználónak: a felülírt címre nem lehetett küldeni. Itt az én elérhetőségem: chubby80@upcmail.hu várom válaszát deutsche backer
 • guest_3222: karlbeer@karlbeer.kom kérem hivjon a munkával kapcsoladban 0630 4150062
 • guest_3222: BESZÁLLITANÁNK 1 T ZÁRT DOBOZOS JÁRMÜVEL SANJUAN KFT .0630 4150062
 • guest_7593: Jelenlegi is működő kisüzemi pékség részére keresek olyan beszállítót, aki az alapanyagok beszállítása mellett a technológiák kialakításában is segítséget tud nyújtani. A tsandard termékek mellett egy prémium termékcsalád bevezetése is cél. Kapcsolatfelvétel: karlbeer@karlbeer.com Üdvözlettel, Karl Ákos
 • Adel_euJOBS: Németországba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező pékeket és cukrászokat. További kérdésekkel kérlek forduljanak hozzám az adel.orosz@eujobs.hu e-mail címen. Üdvözlettel: Orosz Adél
 • átlagvásÃ: Szombathely, Szűrcsapó u. 23. Zalaco üzlet 24-én karácsonykor 11:20-kor. Értem én, hogy nagyon kevés bérért vannak alkalmazva az eladók, és nem érdekeltek az értékesítésben, mert azt a kevés pénzt így is-úgy is hazaviszik ha végigbeszélgetik a napot akkor is, de a Zalaco megengedheti azt magának, hogy az eladó kinevesse gúnyosan a vevőt, aki beiglit akar venni (urambocs
 • guest_2627: Üdvözlöm! A guest 9222 kérdése csabap nevű felhasználótól. Békés megye
 • guest_9222: Helyileg hol?
 • guest_2627: Élelmiszertechnológus végzettségű, sütőüzemi tapasztalatú. Pályázati tanácsadással foglalkoztam. Képesítés: sütő szak, bérügyintéző. Tevékenység: pékség, biztosítás. Várom érdeklődését!Galéria

Szaklap

Közbeszerzési pályázatok pékáruk beszerzésére
2015. Május 19. Kedd, 07:09

altA 2015/45, 2015/48 , 2015/49, 2015/53, és a 2015/54,   számú Közbeszerzési Értesítőkben nyílt közbeszerzési eljárást megindító, élelmiszer beszerzésre irányuló felhívások jelentek meg. a felhívások tartalmazzák a szerződések tárgyát, a szerződést biztosító mellékkötelezettségeket, a fő finanszírozási és fizetési feltételeket, valamint a bírálati szempontokat.

Az ajánlatkérők:

·         Központi Konyha 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi u.12.

·         Zala Megyei Integrált Szociális Intézmény, 8900 Zalaegerszeg, Külsőkórház utca 2.

·         Mór Városi Önkormányzat Ellátó Központja (8060 Mór, Szent István tér 6.; 8060 Mór, Kórház utca 21)

·         Kanizsai Dorottya Kórház 8800 Nagykanizsa, Szekeres J. u. 2-8

·         Tiszavasvári Város Közétkeztetési Nonprofit Kft. (Tiszavasvári, Ifjúság u. 8. Tiszavasvári, Petőfi u. 1. Tiszavasvári, Vöröshadsereg u. 10/a. Tiszavasvári, Vasvári Pál u. 87 Tiszavasvári, Vöröshadsereg u.10)

·         Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata (II. számú Gazdasági Működtető Központ 9027 Győr, Vágóhíd út 4. szám alatti telephelye, 9011 Győr, Váci u. 1-3. főzőkonyha)

·         Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata (II. számú Gazdasági Működtető Központ 9028 Győr, Konini út 2-4. szám alatti telephelye.)

·         Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata (II. számú Gazdasági Működtető Központ 9024 Győr, Tárogató u. 18. szám alatti telephelye.)

·         Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata (III. számú Gazdasági Működtető Központ 9024 Győr, Répce u. 12. szám alatti telephelye, Kovács Margit konyha)

·         Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata (III. számú Gazdasági Működtető Központ 9012 Győr, Győzelem u. 12. szám alatti telephelye, Petőfi konyha)

·         Bács-Kiskun Megyei Kórház (6000 Kecskemét, Nyíri út 38)

·         Károlyi Sándor Kórház (1047 Budapest. Baross u. 69-71)

·         Bácsborsódi “Őszi Napfény” Integrált Szociális Intézmény (“Harmónia” Integrált Szociális Intézmény, valamint a Pszichiátriai Betegek és Fogyatékos Személyek Otthona székhelye, illetőleg ezek telephelyei Bács-Kiskun megyében)

 

Az ajánlattételi vagy részvételi határidőket, az ajánlatkérő elérhetőségeita mellékelt felhívások tartalmazzák.

 
Webdesign: IRQ