Keresés

Üzenőfal

Utolsó üzenet: 2 hét, 4 nap .
 • guest_5858: kösz csabap gépkönyv ügyben
 • Pataki Zoltan: Nemetorszagba pekmestelevelerl rendelkezö munkavallalot keresünk, teljes munkaidös nemet bejelentessel. jelentkezni a patakizoltan70@gmail.com e-mail cimre
 • csabap: Sütőipari gépek-dinasztia kiadó.Itt nézd meg!
 • csabap: Sütőipari gépek- dinasztia kiadó. Itt nézd meg!
 • guest_2081: gépkönyvet keresek rotációs kiflisodróhoz!
 • HORVATH A: Végleges csótányirtás garanciával, egyetlen színtelen, szagtalan kezeléssel, 14 sütőipari üzem referenciájával. Nem igaz, hogy nem kiirtható! Van megoldásunk. Komplett HACCP/IFS dokumentációval, hazai KFT. További infó: csotanykommando.hu, 70/666-44-77.
 • Kovács Zsolt: Egy bizonyos kenyérféleség üzemi előállítását célzó technológia leírás magyarról németre való precíz fordítását vállalja valaki? zsoltkovacs113@gmail.com
 • f_n_adrienn_whc: Kedves Tagok! Gyártástechnológus és telepvezető helyettes pozícióba keresek kollégát sütőipari ügyfelemhez. Részletek végett elérhetőség: +36306982464; franknagy.adrienn@whc.hu. A munkakörökről: http://goo.gl/oc7nqo és http://goo.gl/F4DLso oldalakon.
 • guest_5799: hali
 • Mattom: Cukrászati gyártó, minőségi, házi jellegű, kimért egyedi termékekkel viszonteladókat keres. Elsősorban Jász Nagykun Szolnok Megyéből. Érd: 06309925119
 • guest_7962: Nagy Zsuzsannak : Fel tettem
 • Nagy Zsuzsánna: Remek válasz az Index cikkére. Ezt kitehetnéd András a Facebookra is.
 • guest_9180: Pékségeknek segitek új termékek pl. burek előállitásában, pékek betanitásában, gyártmánylapok, anyagszükséglet elkészitésében, valamint nyomonkövetés, raktárkészlet lekisérésésére szükséges táblázatok kidolgozása. Új tehnológiák bevezetése. Elérhetőségem esterpetrovic@gmail.com vagy +381 63 8574535
 • guest_9180: Pékségekben uj termékek mint pl a burek megtanitom a tehnologiai folyamatot ,a termék elkészitését, anyagszükségletet,gyártmánylapot,a nyomonkövetéshez szükséges adatok renszerezését, raktárkövetést, uj termékek betanitását, folyamatos tehnol
 • guest_2709: Adel nevű felhasználónak: a felülírt címre nem lehetett küldeni. Itt az én elérhetőségem: chubby80@upcmail.hu várom válaszát deutsche backer
 • guest_3222: karlbeer@karlbeer.kom kérem hivjon a munkával kapcsoladban 0630 4150062
 • guest_3222: BESZÁLLITANÁNK 1 T ZÁRT DOBOZOS JÁRMÜVEL SANJUAN KFT .0630 4150062
 • guest_7593: Jelenlegi is működő kisüzemi pékség részére keresek olyan beszállítót, aki az alapanyagok beszállítása mellett a technológiák kialakításában is segítséget tud nyújtani. A tsandard termékek mellett egy prémium termékcsalád bevezetése is cél. Kapcsolatfelvétel: karlbeer@karlbeer.com Üdvözlettel, Karl Ákos
 • Adel_euJOBS: Németországba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező pékeket és cukrászokat. További kérdésekkel kérlek forduljanak hozzám az adel.orosz@eujobs.hu e-mail címen. Üdvözlettel: Orosz Adél
 • átlagvásÃ: Szombathely, Szűrcsapó u. 23. Zalaco üzlet 24-én karácsonykor 11:20-kor. Értem én, hogy nagyon kevés bérért vannak alkalmazva az eladók, és nem érdekeltek az értékesítésben, mert azt a kevés pénzt így is-úgy is hazaviszik ha végigbeszélgetik a napot akkor is, de a Zalaco megengedheti azt magának, hogy az eladó kinevesse gúnyosan a vevőt, aki beiglit akar venni (urambocs
 • guest_2627: Üdvözlöm! A guest 9222 kérdése csabap nevű felhasználótól. Békés megye
 • guest_9222: Helyileg hol?
 • guest_2627: Élelmiszertechnológus végzettségű, sütőüzemi tapasztalatú. Pályázati tanácsadással foglalkoztam. Képesítés: sütő szak, bérügyintéző. Tevékenység: pékség, biztosítás. Várom érdeklődését!
 • csupi000: Na meg hogy itt ebben az országban nem becsülik meg a munkánkat ,szinte éj bérért dolgoztatják a minden napi kenyérsütőket .Mikoe kemény fizikai munkát végeznek ,ami könyített lett.Nem panaszkodom de a szakmai tapasztalatban szerzett tudást jobban meg kellene becsülni mint azt amit az iskolában szereztek emberek..
 • csupi000: kedves pékek és nem pékek.Ezuton szeretném közölni azt a tényt hogy a pékek teljesen el lettek feledve sajnos.
 • Brigi: Biológus (szakirány:molekuláris biológus) végzettséggel keresek munkát leginkább Debrecenben. Elérhetőségem: bugrai9005@gmail.com
 • csabap: Válasz guest 9250-nek: a nagyobb kiőrlésű fajtáknál alkalmazott eljárás a lisztes szórás. Ezen kenyerek héja összefüggőbb, nem cserepes. A fehér kenyérnél függ a technológiai művelettől(kézi, gépies)
 • marcsi: Élelmiszertechnológus végzettséggel és pék-cukrász végzettséggel állást keresek Budapsten. + 36 30 676 285 vagy e- mail: tatarmaria2@gmail.com
 • liszteszsák952: használt lisztes zsákokra lenneszükségem telefon:202324684
 • guest_2022: Budaörsi munkahelyre keresünk molnár vagy pék szakmunkást lisztkeveréshez. További infók: info@kenyersutes.huGaléria

Szaklap

Beköszöntő

alt

alt

2009 szeptemberében a SÜTŐIPAROSOK, PÉKEK jól bejáratott szakmai sikerére alapozva kezdtük el a virtuális tér lehetőségeit kihasználva a pékszakmát napi aktualitású információkkal ellátni.  Már az első évben több mint12ezer látogatás igazolta vissza elképzeléseinket és a megosztott információkból 18.27 GB letöltés járult hozzá a weboldalt látogató szakemberek ismereteinek növeléséhez. A múlt évben 145.375 látogatás bizonyította, hogy szakmai hírportálunk elnyerte látogatóink figyelmét, 118.97 GB letöltött információval gazdagítva az érdeklődők ismereteit.

Teljesült missziónk: a Sütőipari Egyesülés a múltban felhalmozott, és a jelenben található információk szakértő kezelése és közkinccsé tétele révén a szakma tudásközpontja lett.

 A portál önálló médiumként funkcionál. Minden látogatónak lehetősége van a „cybertér” interaktív kihasználására, vagy a szerkesztőségnek küldött e-mailben igényei jelzésére, elégedettségének, hiányérzetének esetleg nemtetszésének kifejezésére. A kezdetek óta ahhoz tartjuk magunkat, hogy a dicséretnek örülni, a kívánságokat legjobb tudásunk szerint teljesíteni, a bírálatokat megfogadni kell. Az üzenő fal „virtuális piactér” funkciója munkaerő, gépek, berendezések adásvételét, új partnerkapcsolatok kialakítását biztosítja. Természetesen továbbra is rigózusan ügyelünk a versenyjogi szabályok betartására, a közölt információk nem utalhatnak semmiféle összehangolt gazdasági cselekvésre, a kartellezés árnyéka nem vetülhet ránk.

2014 márciusa óta facebook profilt nyitottunk ahol megosztjuk a legérdekesebb vagy legfontosabb információkat, amelyet jelenleg 185-en tovább osztanak saját ismeretségi körükben

 2014-ben is azokra az eseményekre, gazdasági, jogi változásokra fókuszálunk, amelyről azt gondoljuk, hogy a szakmai közvéleménynek fontosak. A jogszabályok ismertetése és lehetőség szerinti magyarázata mellett igyekeztünk minden közbeszerzési, fejlesztési és egyéb pályázati lehetőségre felhívni a figyelmet, amely új forrásokat, piaci lehetőségeket teremthet.

Továbbra is elsődleges feladatunk a jogi dzsungelben ösvényeket, eligazodási lehetőségeket bemutatni, és igyekszünk jó előre felhívni a figyelmet a várható változásokra. A jogalkotás boszorkánykonyhájából közkinccsé tett információk reményeink szerint javították a változásokra történő felkészülés esélyeit.

Megítélésünk szerint a pékszakma virtuális piacterének kialakítása, - ahol gépek, berendezések, szakmai használati tárgyak mellett a munkaerő keresletének és kínálatának is igyekszünk megjelenést biztosítani- lassabban fejlődik a szükségesnél.  Továbbra is reméljük, hogy ez a lehetőség előbb utóbb találkozik a szakma igényével és egy újabb szolgáltatással gyarapodhat kínálati palettánk.

 Szakmai kérdésekben továbbra is interaktivitást várunk, kérdéseik, véleményük ismerete segítség egységes szakmai véleményformáláshoz, érdekeink jó hatásfokú képviseletéhez. Látogatóinknak továbbra is legjobb tudásunkat ajánljuk, melyre építve igyekszünk a szakmai hírportál információs anyagát folyamatosan, naprakészen szerkeszteni és látogatóink rendelkezésére bocsájtani.

A www.sutoipariegyesules.hu szerkesztőjeként köszönöm minden kolléga munkáját, akik a weboldali megjelenésről, a heti hírlevelek rendszeres elküldéséről gondoskodnak. Mindannyiuknak a 2015 esztendő feladatai sikeres elvégzéséhez sok erőt és egészséget kívánok.  A jókívánságokhoz egy parasztkenyeret ábrázoló fotó és a régi falusi kézi dagasztást ábrázoló kép mellé ismét magyar irodalom egy gyöngyszemét veszem segítségül.

Budapest,2015. január 20.

dr. Oláh András igazgató

 

alt

alt

Petőfi Sándor: Fekete kenyér

Petőfi Sándor: Fekete kenyér

Miért aggódol, lelkem jó anyám,

Hogy kenyeretek barna, emiatt?

Hisz meglehet: ha nincs idehaza,

Tán fehérebb kenyérrel él fiad.

De semmi az! csak add elém, anyám,

Bármilyen barna is az a kenyér.

Itthon sokkal jobb ízű énnekem

A fekete, mint máshol a fehér.

     Szalkaszentmárton, 1845. (július 13-21. között)

 
Webdesign: IRQ